3M Scotch PhotoMount Lijmspray Transparant Permanent na droging 400 ml
Merk:3M Productnr.:4223097Eenmalig herpositioneerbare lijm (kan verplaatst worden vĆ³Ć³r de definitieve vasthechting). Lijm is pH-neutraal (zuurvrij).
Ideaal voor het plakken van foto's, illustraties of drukwerk. Verkleurt niet en is bestand tegen hitte en vochtigheid.
Lees volledige beschrijvingAantal | Stuk Excl. btw |
---|---|
1-2 Stuks | ā¬ 21,49 |
3+ Stuks | ā¬ 19,49 -9% |
Important Information
Gevaar
H222 - Zeer licht ontvlambare aerosol. H229 - Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting. H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie. H315 - Veroorzaakt huidirritatie. H336 - Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken. H411- Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
P102 - Buiten het bereik van kinderen houden. P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. P211 - Niet in een open vuur of op andere ontstekingsbronnen spuiten. P251 - Houder onder druk: ook na gebruik niet doorboren of verbranden. P280 - Beschermende handschoenen dragen. P410 + P412 - Beschermen tegen de zon en niet blootstellen aan een hogere temperatuur dan 50Ā°C/122F. P501 - Inhoud/verpakking afvoeren naar lokale/regionale/nationale eninternationale wetgeving.
Ingredients
Aceton
Beschrijving
Scotch PhotoMount lijm is een zeer sterke lijm en zorgt voor een onmiddellijke en permanente hechtkracht. Het kan worden gebruikt op de meeste poreuze en niet-poreuze materialen. Het is een heldere lijm en droogt langzaam, waardoor er een korte tijdspanne is voor een nauwkeurige positionering vĆ³Ć³r de definitieve hechtkracht. Het gecontroleerde spuitpatroon beperkt de lijmnevel aanzienlijk.
PERMANENT INDIEN DROOG: Scotch PhotoMount lijm is een zeer sterke lijm en zorgt voor een onmiddellijke en permanente hechtkracht.
MAAKT HERPOSITIONERING VĆĆR HET DROGEN MOGELIJK: heldere en langzaam drogende lijm voor een perfecte positionering vĆ³Ć³r de uiteindelijke hechting.
COMPATIBEL MATERIAAL: kan worden gebruikt op de meeste poreuze en niet-poreuze materialen en op oppervlakken zoals foto's, karton van goede kwaliteit, posters en kaarten.
NIET GESCHIKT VOOR: niet geschikt voor vinylmaterialen of geƫxpandeerd polystyreenschuim.
Het nieuwe gecontroleerde spuitpatroon beperkt de lijmnevel aanzienlijk.
Vaak samen gekocht
Specificaties
Artikelnummer | 4223097 |
EAN/UPC | 5900422003427 |
Inclusief | 1 x lijmspray |
Manufacturer Part No | YP208060647 |
Merk | 3M |
Permanent | Ja |
Product Type | Lijmspray |
Verantwoordelijke persoon voor de EU | 3M Deutschland GmbH (Carl-Schurz-Str.1, 41453 Neuss, Germany, web/email:consumer_emea@mmm.com) |
Verkoopeenheid | Stuk |